Luna Moonlight Grey virdulys

In stock
SKU
23211-70
Final Price €71.99
Mūsų Moonlight Grey spalvos Luna virdulys yra tikrai neįprastas prietaisas, puikiai atrodantis bet kurioje virtuvėje. Užburianti mėnulio pilka išvaizda kartu su greitu užvirimu ir lengvu pilstymo dizainu neteks žodžių. Nesvarbu, ar jums reikia paguodos puodelio arbatos, kad trumpam pabėgtumėte nuo pasaulio, ar greito kavos puodelio, kad pradėtumėte savo dieną, šis virdulys jums padės. Tačiau jos nuostabios savybės tuo nesibaigia; Taip pat galite suskaičiuoti puodelius su Luna virduliu, kad visada turėtumėte pakankamai verdančio vandens, kad patenkintumėte visus. Niekada nebebijosite, kad arbatos ir kavos reikia laukti, o vietoje to stebėsite, kaip verda jūsų virdulys.
Final Price €71.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelio numeris
23211-70
Spalva
Pilka
Bendra talpa
1.7 Litres
Perfect Pour snapelis
Yes
Tylus veikimas
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions