Elegance virdulys

Out of stock
SKU
23830-70
Final Price 119,99 €
Šis klasikinis prašmatnus ir modernus virdulys suteikia jūsų virtuvei aukščiausios klasės. Nesvarbu, ar tai jūsų pirmasis namas, ar stilingas butas miesto centre, intensyviai juodas, plieno pilkas ir stiklinis langas suteikia jam rafinuotą ir madingą išvaizdą. Koks prietaisas dažniausiai naudojamas jūsų virtuvėje? Spėjame, kad tai tikriausiai jūsų virdulys – galų gale, kas gi nemėgsta puikaus arbatos, greitos kavos ar net greito karšto šokolado? Nesvarbu, ar geriate arbatą su kofeinu ar be jo, ar renkatės vaisiškesnę versiją, Elegance virdulys suteiks jums žvalumo ir suteiks jūsų virtuvei rafinuotos išvaizdos. Toms dienoms, kai manote, kad reikia atsipalaiduoti ir greitai paimti puodelį, paspausti maitinimo jungiklį ir nusiraminti mėlynos spalvos apšvietimu, kuris sukuria puikią atmosferą atsipalaidavusiai ir ramiai aplinkai.
Final Price 119,99 €

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelio numeris
23830-70
Spalva
Stiklas
Bendra talpa
1.7 Litres
Perfect Pour snapelis
No
Tylus veikimas
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions