Compact Home Glass virdulys

In stock
SKU
24191-70
Final Price €71.99

Svajojate apie virdulį, kuris užtikrintų galingą našumą, yra puikaus dydžio gėrimų gaminimui ir vis tiek sutaupo vietos virtuvėje? Na, dabar su Compact Home Glass virduliu galite turėti viską. Šis nedidelis virdulys, derinantis šlifuotą ir poliruotą nerūdijantį plieną su aukščiausios kokybės stiklu, sukuria stilių bet kurioje virtuvėje. Įrodydamas, kad visi geri daiktai yra mažose pakuotėse, Compact Home Glass virdulys yra tobulo dydžio, jei mėgaujatės atpalaiduojančiu gėrimu ar net ruošiate gėrimus su draugais. Kompaktiškas Compact Home Glass virdulys yra idealaus dydžio tiems, kurie turi mažiau vietos, jei esate toli nuo namų arba tiesiog norite, kad virtuvės stalviršis nebūtų netvarkingas.

 

Final Price €71.99

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelio numeris
24191-70
Spalva
Stiklas
Bendra talpa
0.85
Perfect Pour snapelis
No
Tylus veikimas
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions