Virdulys Colours Plus Flame Red

In stock
SKU
20412-70
Final Price 59,99 €
Russell Hobbs Colors Plus virdulys – tai ne tik virdulys, bet ir stiliaus išraiška. Kalbant apie gražiai atrodančius, praktiškus prietaisus, Russell Hobbs Colors Plus virdulys yra gyvybingas jūsų virtuvės papildymas. Elegantiškas ir stilingas su lakuotu nerūdijančio plieno korpusu ir blizgančiais poliruotais akcentais šis spalvingas virdulys ant stalo pateiks kur kas daugiau nei karštus gėrimus. Vieną puodelį užvirsite per 50 sekundžių*. Colors Plus virdulys turi naujovišką greito virimo funkciją, leidžiančią užvirti vieną puodelį vandens vos per 55 sekundes*. Tai ypač tinka, jei karšto vandens reikia skubiai arba ruošiate tik vieną puodelį. Jame yra greito virimo zona 1/2/3 puodeliams, todėl galite nuspręsti, kiek vandens sunaudosite. Gaminate daug gėrimų vienu metu? Colors virdulio idealus 1,7 litro talpos ąsotis yra pakankamai didelis, kad būtų galima paruošti iki šešių puodelių, todėl tai puikus pasirinkimas šeimos namams. Virdulys taip pat turi puikų įpylimo snapelį, todėl visas vanduo patenka į puodelį, mažiau purslų ir išsiliejimų ant jūsų darbo paviršių. Daugybė praktiškų ir naujoviškų funkcijų. Nesvarbu, ar esate dešiniarankis, ar kairiarankis, nes dėl 360° pagrindo šį virdulį valdyti yra saugu ir patogu kiekvienam. Kad darbinis paviršius nebūtų netvarkingas, pagrinde yra integruota laido laikymo vieta, todėl laidą galima sutvarkyti, kai virdulys nenaudojamas. Funkcijos ir savybės, išskiriančios jį iš kitų savo klasės virdulių: virdulys turi nuimamą, plaunamą filtrą, kad jūsų virdulys būtų švarus, o kalkių nuosėdos nepatektų į puodelį. Jis tiesiog yra snapelio viduje, jį galima išimti, nuplauti po čiaupu ir įstatyti į vietą. Su daugybe esminių dizaino ypatybių ir spalvinga apdaila šis nuostabus virdulys nusipelno didžiuotis jūsų virtuvės širdyje.
Final Price 59,99 €

Documents & Support

User Manuals

User Manual

Product Registration & Warranty


Register your Product

Register your product to benefit from an extended warranty on top of our standard manufacturer warranty as well as access to exclusive content.


Warranty Information

We will repair or replace products that are defective within the warranty period where the product is used and maintained in accordance with the instructions. Spare parts for this product are covered by a one year guarantee. Your statutory rights are not affected.

Technical Specifications

Modelio numeris
20412-70
Spalva
Raudona
Bendra talpa
1.7 Litres
Perfect Pour snapelis
Yes
Tylus veikimas
No

FAQs

Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions